Prasa na iPada > O badaniu > Badania dzienniczkowe > Dzienniczek – 9 dni czytania prasy i książek

Dzienniczek – 9 dni czytania prasy i książek

Oddajemy w Wasze ręce dzienniczek jednego z naszych respondentów. Przez 9 dni spisywał wszystkie sytuacje związane z czytaniem. Mamy nadzieję, że zainspiruje Was tak samo jak nas.

Poranna prasówka w łóżku. Dzieci i żona śpią, więc mam czas na czytanie. Czytam na iPhonie przez 45 minut. Co czytam: theverge.com, swiatczytnikow.pl, forsal.pl, pb.pl

Sobota, 13 paź 2012, 7:52

Tagi: czytam dziennik/newsy, na telefonie, w domu, rano

Śniadanie przy komputerze, jako że rodzinka nadal śpi, nadrabiam dalsze zaległości czytelnicze. Weekend będę poza domem i prawdopodobnie poza zasięgiem sieci. Czytam 30 min portale: scigacz.pl, motogen.pl oraz blogi: jestkultura.pl, na-plus.blogspot.com

Sobota, 13 paź 2012, 7:58

Tagi: czytam dziennik/newsy, czytam blog, na komputerze, rano

Sobota i niedziela spędzona w uroczej mieścince [o pewnej nazwie], na zakończeniu sezonu motocyklowego z grupą przyjaciół. W sobotę nie było czasu na czytanie, za to niedzielny poranek na lekkim kacu, spędziłem w towarzystwie Kindla czytając przez godzinę (7:00 – 8:00) ebooka Snajper – Howard E. Wasdin. Towarzystwo spało, cisza spokój.

Niedziela, 14 paź 2012, 20:29

Tagi: czytam książkę/e-booka, na czytniku, w domu, rano

Prasówka w pracy. Czytam tradycyjne wydania miesięczników „Magazyn Autostrady”, „Drogi – budownictwo infrastrukturalne”, przeplatając to z czytaniem w internecie: forsal.pl, nbi.com.pl – poniedziałki w pracy są zazwyczaj spokojne, więc mam czas na nadgonienie informacji z rynku, poczytanie o nowych technologiach. Na czytanie poświęciłem ok. 2 godziny

Poniedziałek, 15 paź 2012, 7:52

Tagi: czytam magazyn, czytam blog, na komputerze, na papierze, w pracy, w ciągu dnia

autostrady

Żona próbuje uśpić dzieci, które dziś uparły się, że nie zasną, więc mam chwilkę na poczytanie kilku stron www: regiomoto.pl, motocykl-online.pl, głoswielkopolski.pl.

Poniedziałek, 15 paź 2012, 21:23

Tagi: czytam dziennik/newsy, na tablecie, w domu, wieczorem

Nic dzisiaj nie czytałem – w pracy zajob, że nie wiadomo gdzie łapy wsadzić, po powrocie do domu, starszy syn czymś się struł i chaos do wieczora. Teraz niby mam chwilę, ale zmęczenie takie, że oczy przy kompie się zamykają. Pomyślałem, że napiszę mimo to, żeby drogie Panie nie myślały, że o Was zapomniałem :)

Wtorek, 16 paź 2012,22:38

Syn chory, więc siedziałem z nim dzisiaj w domu. Czas w którym spał (10-12) poświęciłem na podgonienie ebooka Snajper. Cisza, spokój, dobre dzienne światło – to moje ulubione warunki do czytania. Tak się wciągnąłem w lekturę, że gdyby młody się nie obudził to czytał bym jeszcze parę godzin. Niestety rodzicielskie obowiązki ważniejsze.

Środa, 17 paź 2012, 19:27

Tagi: czytam książkę/e-booka, na czytniku, w domu, rano, w ciągu dnia

Spokoj w pracy, moge sobie pozwolic na godzinke z e-bookiem. Na tapecie nadal Snajper i pewnie do konca badania w tym tempie czytania to sie nie zmieni.

Czwartek, 18 paź 2012, 15:00

Tagi: na czytniku, w pracy, w ciągu dnia

Pierwszy raz w tym tygodniu wziąłem do ręki tablet. Subskrybuję tam miesięcznik MaleMan – czytałem dwa ostatnie wydania przez godzinę. Na chwilkę odpaliłem (30 min)też „Next – Magazyn przyszłości”, który subskrybuję na tablecie. Potem szybki przegląd źródeł RSS, czyli iMagazine.pl, swiatczytnikow.pl, theverge.com, appleinsider.com, scigacz.pl. Na czytanie artykułów poświęciłem kolejne 30 min. Siedzę dziś sam w domu, więc czasu na czytanie mam aż nadto. Wieczorkiem, w łóżku czytanie ebooka.

Czwartek, 18 paź 2012, 19:43

Tagi: czytam magazyn, czytam dziennik/newsy, czytam blog, przez zainstalowaną aplikację, na tablecie, w domu, wieczorem

Wieczór z ebookiem. Zacząłem czytać o 22:00, skończyłem o 1:30. To najbardziej lubię. Całkowicie pochłonąć się w lekturze, gdy wokół cisza, spokój, nikogo w domu… Czytałem Snajpera na Kindlu. Do końca zostało mi jedno ok.2 godzinne posiedzenie.

Piątek, 19 paź 2012, 9:50

Tagi: czytam książkę/e-booka, na czytniku, w domu, wieczorem

kindle i kawa

Dzisiaj rano, czekał na mnie mail z informacją o wydaniu kolejnego magazynu Motocykl w aplikacji e-kiosk na tablecie. Bez zbędnego opóźnienia ściągnąłem i czytałem do śniadania i porannej kawy, przez ok. 30 minut (7:00-7:30). W domu spokój i cisza, słychać krzątających się sąsiadów… Niestety lekturę musiałem przerwać, z powodu konieczności udania się do pracy.

Piątek, 19 paź 2012, 8:54

Tagi: czytam magazyn, na tablecie, w domu, rano

czasopismo Motocykl

15:00-16:00 – na tablecie czytałem magazyn Motocykl. W pracy już nikogo nie było, dobre warunki do zabicia nudy z powodu braku dzwoniących klientów. Piątki w pracy są zazwyczaj spokojne, więc czasem mogę sobie pozwolić na odrobinę lektury. W domu z dwójką dzieciaków o energii stukilowej bomby nie bardzo jest możliwość znaleźć okienko na jakąkolwiek lekturę dłuższą.

Piątek, 19 paź 2012, 21:18

Tagi: czytam magazyn, na tablecie, w pracy, w ciągu dnia

20:00 – 21:10 Siedzę przy komputerze, w tle leci Lista Przebojów Trójki. Buszuję po źródłach z rss: sciagacz.pl, bankier.pl, motogen.pl, forsal.pl, pb.pl –> na każdym czytam po kilka artykułów. Dzieci śpią, żona krząta się po domu i przygotowuje do jutrzejszej uroczystości. Idziemy na wesele szwagra :) Więc prawdopodobnie będzie jutro brak wpisów, chyba, że będę w stanie późnym wieczorem coś poczytać… Wątpliwe… :)

Piątek, 19 paź 2012, 21:22

Tagi: czytam dziennik/newsy, na komputerze, w domu, wieczorem

Obudziłem się dziś o 6:30. Szybkie śniadanie, kawa i póki wszyscy domownicy jeszcze śpią wziąłem się za ebooka Snajper. Czytałem od 7:00 do 8:45 – książka skończona. Później przejażdżka na motocyklach z przyjaciółmi, wieczorem koncert [czyjś] w [jakiejś miejscowości]. Na czytanie nie było w ciągu dnia czasu. Dziękuje za udział w badaniu, myślę ze czytania było by na pewno sporo więcej, gdyby pogoda nas nie rozpieszczała piękna złotą polską jesienią ;)

Niedziela, 21 paź 2012, 23:26

Tagi: na czytniku, w domu, rano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *